İç Mimari Proje Danışmalık Uygulama

Officem, 28 yıllık ofis ve büro mobilyaları sektörü kapsamında edindiği tecrübeleri ile yola çıkarak müşterilerinin ihtiyacı olan ofis ve büro mobilyalarını, müşterilerinin ofis ve işletmelerinin lojistik yerini, iklimini, renklerini, ekonomik durumunu, kısaca her alanını tam anlamı ile ele alarak doğru ve uygun hizmeti sunmak kapsamında iç mimari proje ve danışmanlık hizmetini de sunmaktadır.

Officem, iç mimari danışmanlık ve uygulama hizmetleri kapsamında, detayları göz önüne çıkararak, malzeme seçimlerini düzgün ve uyumlu belirleyerek, mekânın kullanımı kadar görselliğe de önem vererek ihtiyaçları belirliyor. Bu kapsamda doğru projeyi doğru şekilde sunuyor.

İç mimari proje çalışmalarında sunduğumuz ücretsiz danışmanlık hizmeti ile ofis ve işletmelerinizin kullanım alanına göre doğru ofis ve büro mobilyalarını belirliyor ve kullanılabilirlik açısından en verimli projeyi oluşturuyoruz. Bu süreçte uygulama ve kontrolörlük hizmeti ile sorunsuz ve zamanında teslim ediyoruz.

Officem ofis ve büro mobilyaları sektöründe yılların verdiği deneyimle oluşturduğu yüksek müşteri memnuniyetini bir misyon olarak üstlenmiş ve her projede bu misyonunu göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir.

HAYALİNİZDE Kİ OFİSİ BİRLİKTE TASARLAYALIM

Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile hayalinizde ki ofisi birlikte tasarlayalım. Hem ofis tasarımınız hem de ofis ve büro mobilyalarını doğru ve yerinde kararlarla belirleyelim.

Danışmalık
Aklınızda ki projeyi sizinle hayal edip, tasarlıyoruz ve tam anlamıyla uygulamasını sağlıyoruz. Projenin her aşamasında size tam destek veriyoruz.
Proje
İç mimari projelerinde ofisinizin lojistik yerini, iklimini, renklerini, ekonomik durumunu, kısaca her alanını tam anlamı ile ele alarak doğru ve uygun hizmeti sunuyoruz.
Uygulama
İç mimari projelerinde tasarlama aşamasından sonra karar verilen projenin tam anlamıyla uygulanması ve eksik teslim edilmesini sağlıyoruz.

REFERANSLAR

Başa Dön